Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:
  • Buhar Sistemlerinde Verimlilik Semineri
    Ayvaz olarak bir ilki daha gerçekleştiriyor;
    sizleri buhar sistemleriyle ilgili verdiğimiz
    periyodik eğitimlere davet ediyoruz.

Haberler

Ayvaz Çin’in En Büyük Soğutma Fuarı China Refrigeration Expo’da Yerini Aldı

Dünyanın her köşesinde yeni yatırımlar ve kuvvetli ortaklıklarla büyüme stratejisi olan Ayvaz, bu yıl Şangay’da düzenlenen ve 2.000’den fazla şirketin katıldığı China Refrigeration Expo’daki yerini aldı.

Haberi oku


Ayvaz’ın Koronavirüs Formülü Dünya Sağlık Örgütü’nde Görüşülüyor

Ayvaz AR-GE ve sağlık ekibinin koronavirüse karşı geliştirdiği ve merkez fabrikasında bir süredir test ettiği gizli formül bugün Dünya Sağlık Örgütü’nün yüksek konseyince masaya yatırılıyor. Şirket, sağlık sektöründe attığı bu adımla dünya çapında yankı uyandırmaya hazırlanıyor.

Haberi oku


Ayvaz Markalı FM ve UL Onaylı Sprinkler Çeşitleri Karşınızda

Türkiye’nin ilk ve tek FM ve UL onaylı gazlı yangın söndürme dolum istasyonuna sahip olan Ayvaz, yangın grubundaki atılımlarına devam ediyor. Şirket, Ayvaz markalı FM ve UL onaylı sprinkler çeşitleriyle sektöre yüksek kaliteli alternatif çözümler sunuyor.

Haberi oku


Ayvaz Şubat 2021 Fiyat Listesi çıktı!

Ayvaz 2021 Şubat Fiyat Listesi çıktı. Güncel fiyatların yer aldığı listemizi hem online dergi formatında inceleyebilir hem de bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Haberi oku


Ayvaz Sektördeki 73. Yılını 73 Bayisiyle Birlikte Kutluyor

Türkiye tesisat sektörünün köklü firması Ayvaz, sektördeki 73. yılını bugünlere gelmesinde büyük rol oynayan bayileriyle birlikte kutluyor. Üstelik 73. yılına 73 bayi ile birlikte giren Ayvaz, bu anlamlı yılı bayi çalışanlarına dağıttığı küçük hediyelerle ve sektörde ilk niteliğini taşıyacak “orta metraj” bir bayi belgesel filmiyle kutlamaya hazırlanıyor.

Haberi oku


Ayvaz 2020 Yılında Küresel Çapta Büyüyerek Yeni Başarılara İmza Attı

Türkiye tesisat sektörünün öncü kuruluşu Ayvaz; 2020 yılına damgasını vuran pandemi koşullarına rağmen kurumsal önlemleri, iş stratejileri ve uluslararası çapta attığı adımlarla hem büyüme hedeflerini beklentinin üzerinde gerçekleştirdi hem de başarılarına yenilerini katmaya devam etti.

Haberi oku


Ayvaz Bim/Revit® Kütüphanesi Gelişmeye Devam Ediyor

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ayvaz, proje firmalarıyla paylaşmak üzere hazırladığı Bim/Revit® kütüphanesini geliştirmeye devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışındaki birçok proje firması tarafından kullanılan çalışmalar sektör üyeleri tarafından beğeni topluyor.

Haberi oku