Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:
  • Buhar Sistemlerinde Verimlilik Semineri
    Ayvaz olarak bir ilki daha gerçekleştiriyor;
    sizleri buhar sistemleriyle ilgili verdiğimiz
    periyodik eğitimlere davet ediyoruz.

Haberler

Ayvaz Şubat 2022 Fiyat Listesi çıktı

Ayvaz 2022 Şubat Fiyat Listesi çıktı. Güncel fiyatların yer aldığı listemizi hem online dergi formatında inceleyebilir hem de bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Haberi oku


Ayvaz, Web Sitesindeki Bim/Revit® Kütüphanesini Güncelledi

Ayvaz proje firmalarıyla paylaşmak üzere hazırladığı ve iki yıl önce web sitesinde yayımlamaya başladığı Bim/Revit® kütüphanesini güncelledi. Yurt içinde ve yurt dışında 700’den fazla proje firmasının kullandığı kütüphaneye 15 yeni family dosyası eklendi.

Haberi oku


Abdullah Tandoğan Ayvaz İcra Kurulu Üyesi Oldu

Ayvaz ailesine 2007 yılında katılan, 2020 yılından itibaren ise Ayvaz İç Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görevini sürdüren sayın Abdullah Tandoğan, 01.01.2022 tarihi itibarıyla şirketimizin İcra Kurulu Üyeliği’ne layık görülmüştür.

Haberi oku


Açıklama

Bölgemizde medyaya yansıyandan çok daha şiddetli, hayatı durdurma noktasına getirecek oranda gerçekleşen kar yağışı nedeniyle üretime en az 2 gün (25-26 Ocak tarihlerinde) ara vermek zorunda kaldığımızı bildirmek istiyoruz.

Haberi oku


Ayvaz 227 Gazlı Söndürme Sistemleri Bozüyük Devlet Hastanesi'nde Kullanıldı

Yangın grubunda sektöre kazandırdığı ilklerle adından söz ettiren Ayvaz, referanslarına bir yenisini daha ekledi. Şirket Bilecik’te yer alan Bozüyük Devlet Hastanesi’nin gazlı söndürme sistemlerini başarıyla kurdu.

Haberi oku


Ayvaz Kasım 2021 Fiyat Listesi çıktı

Ayvaz 2021 Kasım Fiyat Listesi çıktı. Güncel fiyatların yer aldığı listemizi hem online dergi formatında inceleyebilir hem de bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Haberi oku


Ayvaz, Türkiye Çapındaki Bayilerinin Kurumsal Dizaynını Güncelledi

Kuruluşunun 73. Yılında Türkiye çapındaki 73 bayisi ile belgesel film çekimi gerçekleştiren Ayvaz, dokuz ay süren çalışma sonucunda yurdun dört bir yanındaki bayilerinin kurumsal dizayn taleplerini gerçekleştirdi.

Haberi oku