Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:
  • Buhar Sistemlerinde Verimlilik Semineri
    Ayvaz olarak bir ilki daha gerçekleştiriyor;
    sizleri buhar sistemleriyle ilgili verdiğimiz
    periyodik eğitimlere davet ediyoruz.

Haberler

Ayvaz Bayi Belgesel Filmi Karşınızda!

Ayvaz olarak yine bir ilki gerçekleştiriyoruz, sektörün ilk “orta metraj” belgesel filmini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Haberi oku


Ayvaz’dan Özel Çocukların Eğitim Gördüğü İlköğretim Okuluna Destek

Ayvaz İstanbul Bahçelievler’de yer alan, özel eğitim gereksinimi duyan çocukların öğrenim gördüğü ilköğretim okuluna temizlik malzemesi desteğinde bulundu.

Haberi oku


Ayvaz, ISK-Sodex'teki iki standında sizleri bekliyor!

Sektörümüzün ülkemizdeki en önemli organizasyonlarından biri olan ISK-Sodex'te yerimizi alıyoruz, 8. salondaki Ayvaz ve 12. holdeki Ayvaz Yangın stantlarımızda yepyeni ürün ve çözümlerimizi sizlerle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz!

Haberi oku


Hayat Kimya Vietnam Fabrikasında Ayvaz Ürünleri Kullanıldı

Ayvaz dünya çapındaki prestijli projelere çözüm sunmaya devam ediyor. Şirket, Hayat Holding’e bağlı Hayat Kimya’nın Vietnam’daki yeni fabrikasında kompansatör, esnek metal hortum ve vanalarıyla yer alıyor.

Haberi oku


Ayvaz Haziran 2021 Fiyat Listesi çıktı

Ayvaz 2021 Haziran Fiyat Listesi çıktı. Güncel fiyatların yer aldığı listemizi hem online dergi formatında inceleyebilir hem de bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Haberi oku


Acı Kaybımız

1994'ten beri şirketimizde çalışan değerli ustamız Güner Demirel'i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. 

Haberi oku


Ayvaz’ın Sismik İzolatör Kompansatörü Hastane Projelerine Güven Veriyor

Yüksek kaliteli ürün ve çözümleriyle öne çıkan Ayvaz’ın Türkiye’de ilk olarak geliştirdiği sismik izolatör kompansatörü, hastanelerin tesisat sistemlerini güvence altına alıyor. Türkiye’de sismik izolatörlü olarak inşa edilen sekiz hastanede kullanılan ürünler, hastaların deprem sonrasında da kesintisiz hizmet almasına katkıda bulunacak.

Haberi oku