Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:
  • Buhar Sistemlerinde Verimlilik Semineri
    Ayvaz olarak bir ilki daha gerçekleştiriyor;
    sizleri buhar sistemleriyle ilgili verdiğimiz
    periyodik eğitimlere davet ediyoruz.

Haberler

Ayvaz Yangın, Ürün ve Çözümleriyle TÜYAK 2021’deki Yerini Aldı

Ayvaz, yangın grubuna odaklanan ekibi Ayvaz Yangın ile sektörün en önemli organizasyonu olan TÜYAK Uluslararası Yangın Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’ndeki yerini aldı. Şirketin özellikle Ayvaz-227 ve Ayvaz-125 Gazlı Söndürme Sistemleri ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Haberi oku


Ayvaz, Hadımköy’de Kayak Merkezi Açıyor!

Sektöre her zaman yenilikler kazandıran Ayvaz, bol yağışlı geçen kış mevsiminin ardından “krizi adeta fırsata çeviren” bir yatırıma imza attı. Şirket Hadımköy’de “Palandöken’e rakip olabilecek” bir kayak merkezi açıyor.

Haberi oku


Ayvaz, Yangın Çözümleriyle TÜYAK 2021'de!

Ayvaz Yangın olarak TÜYAK 2021'de yeni ürün ve çözümlerimizle yerimizi alıyoruz; sizleri de standımıza davet ediyoruz!

Haberi oku


Ayvaz ICCI 2022'de Sizlerle Buluşuyor!

Enerji sektörünün kalbi bu sene de ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı'nda atıyor, Ayvaz yepyeni ürün ve çözümleriyle standında siz değerli misafirlerini bekliyor!

Haberi oku


Ayvaz Şubat 2022 Fiyat Listesi çıktı

Ayvaz 2022 Şubat Fiyat Listesi çıktı. Güncel fiyatların yer aldığı listemizi hem online dergi formatında inceleyebilir hem de bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Haberi oku


Ayvaz, Web Sitesindeki Bim/Revit® Kütüphanesini Güncelledi

Ayvaz proje firmalarıyla paylaşmak üzere hazırladığı ve iki yıl önce web sitesinde yayımlamaya başladığı Bim/Revit® kütüphanesini güncelledi. Yurt içinde ve yurt dışında 700’den fazla proje firmasının kullandığı kütüphaneye 15 yeni family dosyası eklendi.

Haberi oku


Abdullah Tandoğan Ayvaz İcra Kurulu Üyesi Oldu

Ayvaz ailesine 2007 yılında katılan, 2020 yılından itibaren ise Ayvaz İç Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görevini sürdüren sayın Abdullah Tandoğan, 01.01.2022 tarihi itibarıyla şirketimizin İcra Kurulu Üyeliği’ne layık görülmüştür.

Haberi oku