Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:
  • Buhar Sistemlerinde Verimlilik Semineri
    Ayvaz olarak bir ilki daha gerçekleştiriyor;
    sizleri buhar sistemleriyle ilgili verdiğimiz
    periyodik eğitimlere davet ediyoruz.

Haberler

Açıklama

Bölgemizde medyaya yansıyandan çok daha şiddetli, hayatı durdurma noktasına getirecek oranda gerçekleşen kar yağışı nedeniyle üretime en az 2 gün (25-26 Ocak tarihlerinde) ara vermek zorunda kaldığımızı bildirmek istiyoruz.

Haberi oku


Ayvaz 227 Gazlı Söndürme Sistemleri Bozüyük Devlet Hastanesi'nde Kullanıldı

Yangın grubunda sektöre kazandırdığı ilklerle adından söz ettiren Ayvaz, referanslarına bir yenisini daha ekledi. Şirket Bilecik’te yer alan Bozüyük Devlet Hastanesi’nin gazlı söndürme sistemlerini başarıyla kurdu.

Haberi oku


Ayvaz Kasım 2021 Fiyat Listesi çıktı

Ayvaz 2021 Kasım Fiyat Listesi çıktı. Güncel fiyatların yer aldığı listemizi hem online dergi formatında inceleyebilir hem de bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Haberi oku


Ayvaz, Türkiye Çapındaki Bayilerinin Kurumsal Dizaynını Güncelledi

Kuruluşunun 73. Yılında Türkiye çapındaki 73 bayisi ile belgesel film çekimi gerçekleştiren Ayvaz, dokuz ay süren çalışma sonucunda yurdun dört bir yanındaki bayilerinin kurumsal dizayn taleplerini gerçekleştirdi.

Haberi oku


Ayvaz Yenilikleriyle ISK-SODEX Fuarında İlgi Odağı Oldu

Ayvaz sektörün ülkemizdeki en önemli fuarlarından biri olan ISK-SODEX’te yerini aldı. “Ayvaz” ve “Ayvaz Yangın” stantlarında yeni ürün ve çözümleriyle boy gösteren şirket, sektörde ilk niteliği taşıyan “73 yılda 73 bayi” adlı orta metraj belgesel filmiyle de ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldi.

Haberi oku


Ayvaz, Yüksek Basınç Vanaları ile Yükseği Hedefliyor

Ürün gamına eklediği yeni ürünlerle adından söz ettiren Ayvaz, yüksek basınç ve sıcaklık vanalarının satışına başladı. Şirket bu grup altında gate vanalar, glob vanalar, çekvalfler, pislik tutucular, küresel vanalar, kelebek vanalar ve kontrol vanaları üzerine odaklanıyor.

Haberi oku


Yeni Ürün ve Sistem Videoları Web Sitemizde Yayında

Ayvaz Proje ve Tasarım ekibinin bir süredir üzerinde çalıştığı ve ISK-Sodex 2021 fuarında ilk defa paylaşılan birçok ürün ve uygulama videosu artık web sitemizde.

Haberi oku