Bizi arayın: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:

Haberler

Ayvaz'la ilgili gelişmeleri takip edin

Ayvaz ve Emo Ayvaz Proses Emniyet Sempozyumu'na Birlikte Katıldı

Ayvaz ve Emo Ayvaz Proses Emniyet Sempozyumu'na Birlikte Katıldı

  • 28.06.2017
  • 1051 Okunma

The Green Park Hotel Convention Center’da düzenlenen Proses Emniyet Sempozyumu’na birlikte katılım gösteren Ayvaz ve Emo Ayvaz, özellikle endüstriyel tesislerde sıkça kullanılan ürünlerini ve fark yaratan çözümlerini ziyaretçilerle paylaşma fırsatı buldular.

Geçtiğimiz ay The Green Park Hotel Convention Center’da düzenlenen Proses Emniyet Sempozyumu’na birlikte katılım gösteren Ayvaz ve Emo Ayvaz, özellikle endüstriyel tesislerde sıkça kullanılan ürünlerini ve fark yaratan çözümlerini ziyaretçilerle paylaşma fırsatı buldular.

Tesisat sektörünün “ilk”lere imza atan öncü firması Ayvaz ile yüksek riskli endüstriyel tesislere dünya standartlarında yangın önleme sistemlerini optimum maliyetlerle sağlayan Emo Ayvaz, bu sene The Green Park Hotel Convention Center’da ilki düzenlenen Proses Emniyet Sempozyumu’nda ortak bir stantta bir araya geldiler. Sempozyumun ikinci gününde Emo Ayvaz Genel Müdürü Hatice Zehra Tonyalı ve Ayvaz ARI-Armaturen Türkiye Ürün Müdürü Ersun Gürkan, tesislerinde proses emniyetine önem gösteren firmaların yetkililerine iki farklı sunumla deneyimlerini aktardılar.

Emo Ayvaz Genel Müdürü Hatice Zehra Tonyalı “Yüksek Riskli Endüstriyel Tesislerde Proses Emniyetinin Yangın Perspektifinden Değerlendirilmesi ve Önemi” başlıklı sunumunda endüstriyel tesislerde yangın algılama ve korunma sistemlerini projelendirme konusunda tecrübelerini birinci ağızdan paylaştı. Tonyalı, sunumunda “Sıfır Hata, Sıfır Risk” prensibiyle çalışan Emo Ayvaz’ın projelerine ve saha uygulamalarına da yer verdi.  Yangın güvenlik sistemleri alanında dünyanın en iyi markalarının ürettiği ekipmanların teminini ve dağıtımını sağlamakla kalmadıklarını belirten Tonyalı; risk grubu içerisinde yer alan endüstriyel tesislerin tüm yangından korunma sistemlerine profesyonel bir kadro ile, doğru zamanlama ve düzenli raporlama ile anahtar teslim montaj hizmeti verdikleri üzerinde durdu.

Ayvaz ARI-Armaturen Türkiye Ürün Müdürü Ersun Gürkan ise “Üç Eksen Kaçıklı Yüksek Performans Vanasının ESD Vanası Olarak Kullanılması” başlıklı sunumunda ARI-ZETRIX ürününü pazardaki diğer üç eksen kaçıklı yüksek perfromans vanaları ile karşılaştırarak malzeme, tasarım, sıcaklık, basınç sınıfı, standart ve uygulama çeşitlilikleri gibi teknik özellikleri yönünden inceledi. Sunumunun devamında ARI-ZETRIX’in küresel vana, sürgülü vana ve globe vana ile karşılaştırmalarını yapan Gürkan, ürünün ESD (Emergency Shut Down) vanası olarak kullanımıyla ilgili de örnekler verdi.

GÖNDERİYİ PAYLAŞ:

SON HABERLERE GÖZ AT

Ayvaz Mayıs 2018 Fiyat Listesi çıktı!

Ayvaz 2018 Mayıs Fiyat Listesi çıktı. Güncel fiyatların yer aldığı listemizi hem online dergi formatında inceleyebilir hem de bilgisayarınıza indirebilirsin... Devamını oku

Buhar Kolektörü ve Buhar Hattı Üzerinde Önerilen Kondens Cebi Tasarımları

Buhar kazanı sonrası; buhar kolektörü ve kondens cepleri tasarımı sistemin sağlıklı ve uzun ömürlü hizmet verebilmesi açısından ç... Devamını oku

Ayvaz Hakkari’deki Okulun Konferans Salonuna ve Kütüphanesine Sahip Çıktı

Sektöre kazandırdığı ilklerle ve sosyal sorumluluk faaliyetleriyle adından her zaman söz ettiren Ayvaz, eğitime destek faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi... Devamını oku