Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:

Haberler

Ayvaz'la ilgili gelişmeleri takip edin

Ayvaz, Four Essentials Buluşmasında ve MCA World Fuarında Yerini Aldı

Ayvaz, Four Essentials Buluşmasında ve MCA World Fuarında Yerini Aldı

  • 18.05.2023
  • 1506 Okunma

Ayvaz; alanında ilk kez düzenlenen MCA World Ölçü-Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı ile birlikte, Four Essentials Engineering Meeting’e katılarak ürün gamına son eklenen ürünleri ve çözümleri katılımcılara tanıttı.

Yüksek kaliteli ürünleri ve deneyimli mühendis kadrosuyla anahtar teslim çözümler sunan Ayvaz, geçtiğimiz günlerde peş peşe iki önemli organizasyonda yer alarak zengin ürün gamını ve çözümlerini ziyaretçilerle buluşturdu. Bunlardan ilki olan Four Essentials Engineering Meeting, 2 Mayıs’ta Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirildi. Mekanik tesisat ve inşaat sektörünün yatırımcı, tasarımcı, tedarikçi ve yüklenicilerinden oluşan dört bileşenini buluşturan bu önemli organizasyonun ana teması ise “Mekanik Tesisat; Sürdürülebilirlik, Tasarruf ve Deprem Gerçeği” olarak belirlendi. Organizasyonun fuaye alanındaki standında yerini alan Ayvaz ekibi, misafirlerine ürünleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Stantta Ayvaz’ın özel kompansatörleri de büyük ilgi gördü.

Ayvaz’ın katıldığı diğer önemli organizasyon ise bu sene ilki düzenlenen MCA World Ölçü-Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı oldu. 3-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuara 96 metrekarelik bir ada stant ile katılan Ayvaz; yüksek sıcaklık ve basınç vanalarını, ARI-Armaturen’in yeni ürün ve çözümlerini, seviye kontrol grubunu ve kompansatörlerini ziyaretçilere tanıttı. Standın ARI-Armaturen bölümünde sergilenen ZEDOX® HEXO isimli yüksek performans vanası katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Ürünle ilgili görüşlerine başvurduğumuz Ayvaz ARI-Armaturen Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Ersun Gürkan; “Standımızda sergilediğimiz ZEDOX® HEXO, petek şeklinde disk tasarımına sahip. ARI-Armaturen grubundaki diğer yüksek performans vanalarına kıyasla yüzde 35’e varan oranlarda optimize edilmiş KVS değeri sunuyor. Enerji tasarrufunu üst düzeye çıkaran ve işletme verimliliğine katkıda bulunan bu ürün; standımıza gelen ziyaretçilerimiz tarafından da büyük ilgi görüyor” dedi. Katılımcıların ilgi gösterdiği bir diğer ürün grubu da Yüksek Sıcaklık ve Basınç Vanaları oldu. Ürün grubundan sorumlu Ayvaz Özel Ürünler Müdürü Fatih Kaya, stantta on-off elektrik aktüatörlü gate vanalar başta olmak üzere glob vanalar, çekvalfler, pislik tutucular ve küresel vanaların ziyaretçilerin dikkatini çektiğini ve sık sık bilgi alışverişinde bulunulduğunu dile getirdi. 

Ayvaz ekibinden ARI-Armaturen Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Ersun Gürkan, MCA World Fuarı’nda birbirinden dolu içeriğe sahip iki sunum da gerçekleştirdi. Sektör temsilcilerinin ilgisini çeken sunumlardan ilki “Kesme Vanaları ve Kontrol Vanaları”, diğeri ise “Buhar Uygulamalarında Enerji Verimliliği ve Geri Kazanım” başlıkları altında tüm katılımcılara açık olarak düzenlendi.

GÖNDERİYİ PAYLAŞ:

SON HABERLERE GÖZ AT

Ayvaz Şubat 2024 Fiyat Listesi çıktı

Ayvaz 2024 Şubat Fiyat Listesi güncel fiyatlarla karşınızda.

Güncel fiyat listemiz online dergi formatında ve PDF olarak hizmet... Devamını oku

Ayvaz, “75 Yıldır Güçlü Bir Takımız” Mottosuyla Bayileriyle Kıbrıs’ta Bir Araya Geldi

Yüksek kaliteli ürünleri, sektöre ilkleri kazandırma felsefesi, uzman ekibi ve küresel vizyonuyla sektöründe ö... Devamını oku

Ayvaz ISK-SODEX 2023'te Yeni Ürün ve Çözümleriyle Karşınızda

Ayvaz, HVAC-R sektörünün Türkiye’deki en büyük ve prestijli fuarı olan ISK-SODEX 2023’te yerini alıyor. Yeni ürün, sistem ve ç&o... Devamını oku