Ayvaz A.Ş. Şirket Profili

Ayvaz Fabrika Bina

Kurulduğu ilk günden bu yana, adı sürekli olarak "ilk"lerle anılan bir firma düşünün. 60 yılı aşkın süredir "Türkiye'de olmayanı üretmek" felsefesiyle yol alan ve büyüyen bir firma...

İşte Ayvaz'ı özetleyen anahtar sözcükler bunlar. Onu "kalite" kavramı ile özdeş kılan ve bugün dünyanın 83 ülkesine imzasını atmasını sağlayan anlayış işte burada yatıyor. 1948 yılında küçük bir imalathane ile başlayan yolculuğumuz, bugün 600'e yakın kişinin çalıştığı 32.000 metrekare kapalı alana sahip dev bir fabrika ile devam ediyor. Merkez fabrikamızın yanı sıra yurt dışından gelen taleplere anında cevap verebilmek için Rusya ve Bulgaristan'da kurduğumuz üretim tesislerimiz de gece gündüz durmadan çalışıyor.

Kompansatörlerden esnek metal hortumlara; seviye kontrol cihazlarından kondentoplara; vanalardan yangın grubu ürünlerine kadar uzanan geniş ürün gamımız, gemi sanayiinden güneş enerjisi sistemlerine kadar pek çok alanda üstün çözümler sunuyor.

Kendi üretimlerimizin yanı sıra, dünyanın önde gelen firmalarıyla yaptığımız özel iş birlikleri ve distribütörlük anlaşmalarıyla ürün çeşitliliğimiz her geçen gün daha da artıyor. Türkiye'nin 10 büyük şehrinde bulunan bölge müdürlüklerimiz ve zengin bayi ağımız sayesinde de hizmet kalitemiz sürekli olarak yükseliyor.

Bize güvenmeye devam edin; çünkü biz hep "ilk"lerin altına imza atmaya devam edeceğiz.

Rakamlarla Ayvaz

Toplam Üretim Alanı (Kapalı)
Toplam Çalışan Sayısı
Üretim
Genel Müd. ve Bölge Müd.
Bölge Müdürlükleri
Yurtiçi Bayi Sayısı
Yurtdışı Ofisler
Yurtdışı Distribütör Sayısı
İhracat Yapılan Ülke Sayısı
32.000 m2
580
480
100
10
68
4
252
83

E-Bülten'e Üye Ol!

Gelişmelerden ilk senin haberin olsun!
 

Sosyal Medyada biz

Ayvaz Online Alışveriş Sitesi

Ayvaz Logo

Adres: Atatürk Sanayi Bölgesi Hadımköy Mahallesi Mustafa İnan Caddesi No: 44 Arnavutköy - İSTANBUL
Telefon:+90 212 771 01 45
Faks:+90 212 771 25 60 / 771 47 27
E-mail:info@ayvaz.com
E-mail: satis@ayvaz.com