Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:

Haberler

Ayvaz'la ilgili gelişmeleri takip edin

Ayvaz En Son Ürün ve Çözümleriyle MCA World Fuarı’nda

Ayvaz En Son Ürün ve Çözümleriyle MCA World Fuarı’nda

  • 28.04.2023
  • 478 Okunma

Ayvaz, 3-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek MCA World Ölçü-Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı’nda ürün gamına son eklenen ürünleri ve çözümleri katılımcılara tanıtacak.

Yüksek kaliteli ürünleri ve deneyimli mühendis kadrosuyla A’dan Z’ye anahtar teslim çözümler sunan Ayvaz, 3-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek MCA World Ölçü-Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı’nda ürün gamına son eklenen ürünleri ve çözümleri katılımcılara tanıtacak.

Dijiport Fuarcılık’ın organize ettiği ve bu sene ilki gerçekleştirilen MCA World, ana konusu ölçüm, kontrol ve otomasyon olan en büyük fuar olma özelliği taşıyor. Ada şeklinde tasarlanan 96 metrekarelik standıyla bu önemli organizasyondaki yerini alan Ayvaz, sektörde sıklıkla tercih edilen seviye kontrol grubu ürünleri, yüksek sıcaklık ve basınç vanaları, kompansatörleri ve ARI-Armaturen’in yepyeni çözümlerini ziyaretçilere sunacak.

Fuarda ayrıca Ayvaz ekibinden ARI-Armaturen Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Ersun Gürkan’ın birbirinden dolu içeriğe sahip iki sunumu da yer alacak. Sektörü yakından takip eden herkesin ilgisini çekecek sunumlardan ilki “Kesme Vanaları ve Kontrol Vanaları” başlığı altında 3 Mayıs Çarşamba günü saat 15.00 ila 15.20 arasında gerçekleşecek. Ersun Gürkan’ın “Buhar Uygulamalarında Enerji Verimliliği ve Geri Kazanım” konulu ikinci sunumu ise 5 Mayıs Cuma günü saat 12.10 ila 12.30 arasında tüm katılımcılara açık olacak.

Tüm sektör üyelerini, sektörde önemli bir boşluğu dolduran bu fuara katılmaya ve Ayvaz’ın en son ürün ve çözümleriyle tanışmak üzere 10. Salon, C-101 no'lu standını ziyaret etmeye davet ediyoruz.

GÖNDERİYİ PAYLAŞ:

SON HABERLERE GÖZ AT

Ayvaz, ICCI 2023 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı'nda

ICCI - Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nın 27’ncisi bu yıl 24-26 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Ayvaz e... Devamını oku

Ayvaz, Four Essentials Buluşmasında ve MCA World Fuarında Yerini Aldı

Yüksek kaliteli ürünleri ve deneyimli mühendis kadrosuyla anahtar teslim çözümler sunan Ayvaz, geçtiğimiz günlerde peş ... Devamını oku

Ayvaz En Son Ürün ve Çözümleriyle MCA World Fuarı’nda

Yüksek kaliteli ürünleri ve deneyimli mühendis kadrosuyla A’dan Z’ye anahtar teslim çözümler sunan Ayvaz, 3-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar... Devamını oku