Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:

Haberler

Ayvaz'la ilgili gelişmeleri takip edin

Ayvaz, Zimbabve Atağı İle Birlikte Artık 100 Ülkeye İhracat Yapıyor

Ayvaz, Zimbabve Atağı İle Birlikte Artık 100 Ülkeye İhracat Yapıyor

  • 16.11.2018
  • 582 Okunma

Uluslararası arenada adından başarıyla söz ettiren Ayvaz, ihracat yaptığı ülkelerin arasına Zimbabve’yi de ekledi. Firma bu atağıyla birlikte ihracat yaptığı ülke sayısını 100’e çıkardı. 

Uluslararası arenada adından başarıyla söz ettiren Ayvaz, ihracat yaptığı ülkelerin arasına Zimbabve’yi de ekledi. Firma bu atağıyla birlikte ihracat yaptığı ülke sayısını 100’e çıkardı.

Başarılı ihracat çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Ayvaz, markasını daha önce ayak basmadığı ülkelere taşımaya devam ediyor. Firma, Zimbabve Cumhuriyeti’ne gerçekleştirdiği satış faaliyetiyle birlikte ihracat yaptığı ülke sayısını bu ay itibarıyla 100’e çıkardı.

1948’de kurulan ve bu yıl 70. yılını kutlayan Ayvaz, yurt dışındaki yatırımlarına ve satış geliştirme çalışmalarına hız kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay Kazakistan’da açtığı deposuyla Asya bölgesinde lojistik avantaj yakalayan şirket, markasını hedef bölgelerinden biri olan Afrika’nın güneyine; Zimbabve’ye taşıdı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ayvaz İcra Kurulu Üyesi ve Dış Satış Müdürü Yeşim Saraç, Afrika’nın güneyinde yer alan Zimbabve Cumhuriyeti’ne yapılan bu ihracatın Ayvaz için özel bir önem taşıdığını söyledi. Şirketlerinin 70. yılında tam 100 ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerinin altını çizen Saraç, Ayvaz markasını dünyanın dört bir yanında “yerel bir marka” haline getirme vizyonuyla yol aldıklarını dile getirdi.

İhracatın hem Ayvaz hem de ülkemiz için her zamankinden çok önem taşıdığını dile getiren Saraç, “Markamızı uluslararası arenada ön planda tutuyoruz ve artık 100 ülkeye başarıyla ihracat yapıyoruz. Ülkemizi dünyaya tanıtma ve firma olarak sürekli büyüme hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz” diyerek sözlerini bitirdi.

GÖNDERİYİ PAYLAŞ:

SON HABERLERE GÖZ AT

Ayvaz Sizi Boat Show 2019 Fuarına Davet Ediyor

Ayvaz olarak marine sektörüne sunduğumuz yeni ürün ve çözümlerimizi paylaşmak için sizleri Boat Show 2019 fuarındaki s... Devamını oku

ARI-Armaturen Uygulama Tasarımları Kütüphanesi Açıldı

Sektörde ve sahada sıklıkla yaşanan tasarım ve uygulama hatalarının önüne geçmek ve ARI ürünlerinden maksimum fayda elde edebilmek... Devamını oku

Ayvaz Ocak 2019 Fiyat Listesi çıktı!

Ayvaz 2019 Ocak Fiyat Listesi çıktı. Güncel fiyatların yer aldığı listemizi hem online dergi formatında inceleyebilir hem de bilgisayarınıza indirebilirsini... Devamını oku