Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:

Haberler

Ayvaz'la ilgili gelişmeleri takip edin

Ayvaz, Zimbabve Atağı İle Birlikte Artık 100 Ülkeye İhracat Yapıyor

Ayvaz, Zimbabve Atağı İle Birlikte Artık 100 Ülkeye İhracat Yapıyor

  • 16.11.2018
  • 797 Okunma

Uluslararası arenada adından başarıyla söz ettiren Ayvaz, ihracat yaptığı ülkelerin arasına Zimbabve’yi de ekledi. Firma bu atağıyla birlikte ihracat yaptığı ülke sayısını 100’e çıkardı. 

Uluslararası arenada adından başarıyla söz ettiren Ayvaz, ihracat yaptığı ülkelerin arasına Zimbabve’yi de ekledi. Firma bu atağıyla birlikte ihracat yaptığı ülke sayısını 100’e çıkardı.

Başarılı ihracat çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Ayvaz, markasını daha önce ayak basmadığı ülkelere taşımaya devam ediyor. Firma, Zimbabve Cumhuriyeti’ne gerçekleştirdiği satış faaliyetiyle birlikte ihracat yaptığı ülke sayısını bu ay itibarıyla 100’e çıkardı.

1948’de kurulan ve bu yıl 70. yılını kutlayan Ayvaz, yurt dışındaki yatırımlarına ve satış geliştirme çalışmalarına hız kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay Kazakistan’da açtığı deposuyla Asya bölgesinde lojistik avantaj yakalayan şirket, markasını hedef bölgelerinden biri olan Afrika’nın güneyine; Zimbabve’ye taşıdı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ayvaz İcra Kurulu Üyesi ve Dış Satış Müdürü Yeşim Saraç, Afrika’nın güneyinde yer alan Zimbabve Cumhuriyeti’ne yapılan bu ihracatın Ayvaz için özel bir önem taşıdığını söyledi. Şirketlerinin 70. yılında tam 100 ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerinin altını çizen Saraç, Ayvaz markasını dünyanın dört bir yanında “yerel bir marka” haline getirme vizyonuyla yol aldıklarını dile getirdi.

İhracatın hem Ayvaz hem de ülkemiz için her zamankinden çok önem taşıdığını dile getiren Saraç, “Markamızı uluslararası arenada ön planda tutuyoruz ve artık 100 ülkeye başarıyla ihracat yapıyoruz. Ülkemizi dünyaya tanıtma ve firma olarak sürekli büyüme hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz” diyerek sözlerini bitirdi.

GÖNDERİYİ PAYLAŞ:

SON HABERLERE GÖZ AT

Ayvaz CRH Shanghai Fuarında

Ayvaz olarak, 9-11 Nisan tarihleri arasında Shanghai, New International Expo'da gerçekleştirilen CRH Shanghai fuarında yeni ürün ve çö... Devamını oku

Ayvaz’ın Hikayesini Anlatan Film Oscar’da Ülkemizi Temsil Edecek

1948 yılında kurulan ve sektöründe her zaman öncü olan Ayvaz, ülkemizi dünya çapında başarıyla tanıtmaya devam ediyor. Senaryosunu ... Devamını oku

Ayvaz Marine Ürünleri ile ExpoMaritt Exposhipping 2019'da

Marine sektörüne kazandırdığı ürün ve çözümlerle adından söz ettiren Ayvaz, 2-5 Nisan tarihleri arasında Viaport Marina'... Devamını oku