Bizi arayın: +902127710145
Takip edin:

Bizi şimdi tanıyın

Türkiye'ye her zaman "ilk"leri kazandırmak için çalışan Ayvaz'ı yakından tanıyın.

ŞİRKET PROFİLİ

Kurulduğu ilk günden bu yana, adı sürekli olarak "ilk"lerle anılan bir firma düşünün. 70 yıla yakın süredir "Türkiye'de olmayanı üretmek" felsefesiyle yol alan ve büyüyen bir firma...

İşte Ayvaz'ı özetleyen anahtar sözcükler bunlar. Onu "kalite" kavramı ile özdeş kılan ve bugün dünyanın 83 ülkesine imzasını atmasını sağlayan anlayış işte burada yatıyor. 1948 yılında küçük bir imalathane ile başlayan yolculuğumuz, bugün 600'e yakın kişinin çalıştığı 32.000 metrekare kapalı alana sahip dev bir fabrika ile devam ediyor. Merkez fabrikamızın yanı sıra yurt dışından gelen taleplere anında cevap verebilmek için Rusya, Bulgaristan, Polonya ve Çin'de kurduğumuz üretim tesislerimiz de gece gündüz durmadan çalışıyor.

Kompansatörlerden esnek metal hortumlara; seviye kontrol cihazlarından kondentoplara; vanalardan yangın grubu ürünlerine kadar uzanan geniş ürün gamımız, gemi sanayiinden güneş enerjisi sistemlerine kadar pek çok alanda üstün çözümler sunuyor.


Hadımköy Merkez Fabrika

Kendi üretimlerimizin yanı sıra, dünyanın önde gelen firmalarıyla yaptığımız özel iş birlikleri ve distribütörlük anlaşmalarıyla ürün çeşitliliğimiz her geçen gün daha da artıyor. Türkiye'nin 9 büyük şehrinde bulunan bölge müdürlüklerimiz ve zengin bayi ağımız sayesinde de hizmet kalitemiz sürekli olarak yükseliyor.

Bize güvenmeye devam edin; çünkü biz hep "ilk"lerin altına imza atmaya devam edeceğiz.


Rakamlarla Ayvaz:

0

Dünya çapında çalışan

0

Metrekare kapalı üretim alanı (m2)

0

Ülkeye ihracat

Kalite Politikası

Türkiye'de yapılabilir en iyi kalitede teknik tesisat malzemeleri üretmek ve dünyada kabul edilmiş standartlara uygun olarak müşterilerimizin talep ettiği ve edeceği ürünleri bu doğrultuda sağlamak için kaliteden ödün vermemek, Avrupa Birliği direktifleri kapsamına giren bütün ürünlerimizi CE işareti ile sertifikalandırmak, tüm çalışanlarımıza gerekli ilke ve hedefleri benimsetmek ANA POLİTİKAMIZDIR.

Zincirimizin halkalarını oluşturan bayilerimizle birlikte satış öncesi ve sonrası, ürün kalitesi ile ilgili konularda gerekli hizmetleri sunmak KALİTE HEDEFLERİMİZDENDİR.İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Bir asra yaklaşan tecrübemizle, yurt içinde ve yurt dışında teknik tesisat malzemeleri konusunda sektörün önde gelen ve güvenilir firması olan Hacı Ayvaz’ın benimsemiş olduğu İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası insana duyulan saygıya dayanmaktadır. Bu doğrultuda;

Yasal mevzuat ve şartlara uyarak, ekip ruhu içerisinde, yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi ile insan sağlığını korumak,

Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı temin etmek için tüm çalışanlarımızı eğitimler yardımıyla bilinçlendirerek kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek,

Faaliyetlerimizi yürütürken ortaya çıkabilecek olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek ve riskleri kontrol altına alarak İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini ve İSG Performansını sürekli iyileştirerek örnek bir şirket olmaya devam etmeyi İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız olarak taahhüt ederiz.Çalışan Hakları Politikası

Ayvaz uluslararası alanda kabul görmüş insan haklarını destekler ve izler. Faaliyetlerini sürdürüp geliştirirken çalışanlarının sağlığını, refahını ve çevrenin korunmasını, öncelikli olarak göz önünde tutar. İş Sağlığı ve Güvenliği, çalışan hakları ve çevre konularındaki faaliyetlerini ulusal yasal ve diğer gereklere uygun yönetir. AYVAZ, çalışanlarına ve onların sağladıkları katkılara değer verir.

Çalışanlarımızın işe alım ve istihdam (yerleştirme, terfi, sosyal haklar, vb) sürecinde deneyim, beceri düzeyi ve liyakat gibi seçim/değerlendirme kriterlerimiz doğrultusunda herkese milliyet, ırk, din, inanç, yaş, tabiiyet, cinsiyet, cinsel yönelim, medeni durumu, gebelik, engellilik gözetmeksizin eşit fırsat verilmektedir. Bu yönde, insan kaynakları ve insana yatırım projeleri, paydaş kültürü ve şirket vizyonu, eğitim destek faaliyetleri, kültür ve sanatı geliştirici uygulamalar, gibi kurumsal sosyal sorumluluk alanlarına giren tüm konularda belirlenen kriter ve prensiplere uygun olarak hareket edilmektedir.

AYVAZ çalışanlarımızın kişisel bilgileri ile ilgili gizlilik haklarına ve itibarına saygı duymaktadır. Personelimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini koruma yükümlülüğü çalışanımızın şirket ile ilişiğini kesmesi durumunda devam eder, yasal olarak gerekmedikçe aile fertleri ve arkadaşları dahil hiç kimse ile paylaşılmaz. Birbirimize adil ve saygıyla davranarak insanların en iyi işlerini ortaya çıkarabilecekleri, huzur ve düzen içerisinde; kanuna aykırı taciz, aşağılama, sindirme, tehdit ve ayrımcılıktan uzak yüksek düzeyde güven içeren çalışma ortamı sağlamayı şirketimiz taahhüt etmektedir, bu durumlara kesinlikle tolerans gösterilmemektedir. AYVAZ zorla işçi çalıştırmanın tüm şekillerini yasaklamaktadır. AYVAZ’da çalışanların öneri ve şikayetlerini kolayca dile getirmeleri için gerekli imkanlar sağlanmaktadır.

Öneri ve şikayet kutuları herkesin ulaşabileceği yerlerde bulundurulmakta, kutular kontrol edilerek değerlendirilmektedir. Başarımız her bir çalışanımızın katkılarına bağlıdır.

Serhan ALPAGUT
İcra Kurulu Başkanı


İnsan Kaynakları

Şirketimizdeki açık pozisyonları görmek ve iş başvurusunda bulunmak için Kariyer.net sitesindeki güncel ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

İş ilanlarına göz at


Basın Odası

Ayvaz'la ilgili her türlü görsel, yazı ve iletişim materyali talebiniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.